Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

TAVASZI SZÜNET

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A tavaszi szünet 2020. április 09-től április 14-ig tart.

Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2020. április 8. szerda

Szünet utáni első tanítási nap: 2020. április 15. szerda

Jó pihenést kívánunk, mindenki vigyázzon magára, vigyázzunk egymásra!

ideiglenes felvételi 200313

 

felveteli tajekoztato banner 2

IKK teljes alap liteTisztelt Látogató!
Kérjük, látogasson el az IKK honlapjára, ahol a megújuló szakképzésről részletesen olvashat, kereshet, korrekt információkat gyűjthet. 
Megtekintés itt: https://www.ikk.hu/

LÁTOGATÁS AZ ÜLLŐI SPAR LOGISZTIKAI KÖZPONTBAN

Mindig érdekes és izgalmas a kívülálló számára, ha beleláthat egy közismert nagyvállalat belső működésébe.  Ez most megtörtént velünk, ugyanis a SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. lehetővé tette, hogy 2018. május 16-án, szerdán iskolánk 9/A és 9/B osztálya négy kísérőtanárral együtt látogatást tehessen az üllői SPAR Logisztikai Központba. 

Diákjaink már napokkal előbb izgatott beszélgetésekben találgatták, hogy mit fognak látni a nagyvállalat 2008-ban üzembe helyezett központjában.

A panoráma busz már 8 óra előtt kigördült az iskolánk előtti parkolóból, s több mint fél órás út után megérkeztünk a célállomásra. Itt már vártak bennünket: láthatósági mellénnyel léphettünk be a zárt területre, ahol először egy központi irodában a SPAR történetéről, a gazdaságban betöltött fontos szerepéről hallottunk előadást.

Ezt követően a két iskolai osztály külön-külön indult egy-egy helyi vezető segítségével a hatalmas területű központ bejárására, miközben folyamatos tájékoztatást kaptunk a körülöttünk zajló sürgő-forgó munkavégzés céljáról, eredményességéről.
A színes forgatagot alkotó targoncákat érdeklődve figyelte a diáksereg a hideg hűtőházi pakolástól kezdve a kamionok feltöltéséig.

Tanulságos volt és elgondolkodtató, amit láttunk, a főváros és az egész ország bolthálózatának ellátását biztosítja ez a hatalmas telep és ennek ember- és gépállománya. Eddig annyira természetes volt, hogy a SPAR boltokban mindent kaphatunk, de most világosodtunk igazán meg: hogy ez a bőség meglegyen, amit a SPAR üzletekben naponta megtapasztalunk, annak bizony megvan az ára. Folyamatos, meg nem álló munka kell hozzá.

Jókedvűen és a körülöttünk lévő világról kicsit többet tudva tértünk haza. Tanulóink bizony meglepődtek, sőt arra gondoltak, jó lenne majd ott dolgozni egyszer…

spar kep 1


spar kep 2

szechenyi eu VECOPszechenyi eu VECOP r1 c1

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskol

Elérhetőségeink

logo new tmpBudapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1091 Budapest, Ifjúmunkás u. 31.
(a 3-as Metró Pöttyös utcai megállójától 3 percre)

OM: 203061

Telephely kód: 005
Igazgató: Szakács Csilla

Levélcím : 1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 31.
Központi szám: 347-1070
Fax : 347-1072
E-mail : iskola@harsanyi-bp.hu