Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Harsányi János Technikum

 

  Jelentkezz Te is Kereskedő és webáruházi technikus képzésre  
  online shop images
   8.-osok továbbtanulása a 2021/2022-es tanévre.
iskolai bemutató 
 A kereskedő és webáruházi technikus képzés  Bemutató megtekintése

 FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ 2021-2022 

 

COVID-19 tájékoztató!

corona mini hu

COVD-19 Intézkedési terv 2021.09.14.

  


IKK teljes alap lite

Tisztelt Látogató!
Kérjük, látogasson el az IKK honlapjára, ahol a megújuló szakképzésről részletesen olvashat, kereshet, korrekt információkat gyűjthet. 
Megtekintés itt: https://www.ikk.hu/

Rendkívüli számviteli órák a Deloitte Könyvvizsgáló és Tanácsadó cégnél

Iskolánk közgazdaság ágazatos tanulói közül ketten részt vettek a Deloitte Student Academy által szervezett „rendkívüli számviteli órákon”. Ennek keretében a diákok egyrészt interaktív előadások által bővíthették számviteli tudásukat, másrészt pedig gondolkodtató feladatokat kaptak, melyeket kiscsoportokban kellett megoldaniuk, mindezt természetesen online formában.

deloitte

Az előadások során tanulóink megismerkedhettek a számvitelnek a tananyagon túli, más, érdekes részeivel is, ugyanakkor bepillantást nyerhettek abba is, hogy hogyan telnek a könyvvizsgálók napjai, hogyan zajlik a könyvvizsgálat. 

A trénerek gyakorlati példákkal, esettanulmányokkal alátámasztva, a középiskolás korosztálynak is érthető módon magyaráztak el egy-egy témát, megosztották mindennapi tapasztalataikat a könyvvizsgálattal kapcsolatban.

A foglalkozások közvetlen, barátságos hangvételűek voltak, volt lehetőség kérdezni, ha valaki valamit nem értett, illetve volt lehetőség hozzászólásra is.

Köszönjük, hogy részt vehettünk ezen a színvonalas programsorozaton, amely hozzájárult diákjaink számviteli tudásának fejlesztéséhez, és hogy betekinthettünk egy ilyen nagy,  nemzetközi hírű cég szakmai tevékenységébe.

szechenyi eu VECOPszechenyi eu VECOP r1 c1

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Technikum

Elérhetőségeink

logo new tmpBudapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Technikum

1091 Budapest, Ifjúmunkás u. 31.
(a 3-as Metró Pöttyös utcai megállójától 3 percre)

OM: 203061

Telephely kód: 005
Igazgató: Szakács Csilla

Levélcím : 1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 31.
Központi szám: 347-1070
Fax : 347-1072
E-mail : iskola@harsanyi-bp.hu