Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Nyári ügyelet 2018

nyari ugyelet 2018

Természettudományi verseny

Írta: Super User. Beküldve: Hírek

Kedves Tanulók!
Iskolánk természettudományi munkaközössége természettudományi versenyt hirdet szakközépiskolás tanulóknak. A versenyen matematika, kémia, földrajz, biológia, fizika és informatika tantárgyakból állítottunk össze érdekes kérdéseket. Fontosnak tartjuk diákjaink nyitottságát a természettudományos tantárgyak felé, hiszen a körülöttünk lévő világ megismeréséhez segít benneteket. Szeretnénk, ha iskolánkból is lennének résztvevők. Max. 5 fős csapatok jelentkezését várjuk, de egyénileg is lehet indulni.

 A verseny lebonyolítása:

A verseny 3 részből áll: a benevezett csapatoknak az első két fordulóban az iskolánk honlapjáról letöltött feladatsort kell megoldaniuk és a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre visszaküldeni. Az első fordulót december 2-ig juttatjuk el a nektek, melyet január 20-ig kérünk kidolgozni. A második forduló feladatait január végén kapjátok meg, melynek visszaküldési határideje március 1. A harmadik forduló, a döntő itt helyben kerül megrendezésre (2015. március közepén.)

Nevezés:

Jelentkezni 2014. november 28-ig lehet itt!

Díjazás:

Az első helyezett csapatot egy vándor kupával és oklevéllel jutalmazzuk, a kupát a következő tanév félévéig birtokolhatja. Második, harmadik helyezett oklevelet, minden résztvevő csapat emléklapot kap.
A versennyel kapcsolatban folyamatosan tájékoztatunk benneteket a honlapon!
Várjuk jelentkezéseteket!

Kapcsolódó letöltések:

 

 

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskol

Elérhetőségeink

logo new tmpBudapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1091 Budapest, Ifjúmunkás u. 31.
(a 3-as Metró Pöttyös utcai megállójától 3 percre)

OM: 203061

Telephely kód: 005
Igazgató: Szakács Csilla

Levélcím : 1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 31.
Központi szám: 347-1070
Fax : 347-1072
E-mail : iskola@harsanyi-bp.hu